top of page

5E Tasarım Makine Bilişim San. Tic. Ltd. Şirketi, 2000 yılında gıda sektörünün ihtiyacı olan makine ve ekipmanlarının üretimini gerçekleştirmek amacı ile kuruldu. Takip eden süreçte işimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızda gösterdiğimiz titizlik, 40 yılı aşkın bilgi birikimi, kalite ve hizmet anlayışımızla sektörde güvenilir ve talep gören bir firma konumuna geldik.

Gıda sektörüne yönelik üretimini gerçekleştirdiğimiz spiral şoklama ve spiral soğutma hatlarını Türkiye’de üreten ve anahtar teslim kurulumlarını gerçekleştiren ilk ve tek firmayız. Yaklaşık 20 sene önce çıktığımız bu yolda yerimizi sağlamlaştırdık ve uluslar arası arenada da rakiplerimizle karşılaşma fırsatı bulduk.

Kurulduğumuz yıllarda sadece yerel sektöre hitap eden firmamız ürün yelpazesini ve hizmet farklılıklarını arttırarak dış pazarlara da giriş yapmıştır.

Bugün Türkiye,Almanya,Hollanda,Gana, Rusya ve Tunus ta çalışan makinelerimiz ile bu başarının vermiş olduğu haklı gururu ve mutluluğu yaşıyoruz.

Bizim en temel amacımız her zaman müşteri memnuniyetidir Müşteriye yönelik düşünebilen, istek ve ihtiyaçlarını doğru anlayıp çözüm üreten, satış öncesi, anı ve sonrası hızlı ve sistematik hizmet sunan; dürüst, güvenilir ve girişkenlik anlayışı odak noktamızdır.

Yenilikçi ve dinamik gücü, başarma arzusu ve araştırmacı yönü ile her zaman daha iyisini üretmeyi kendimize ilke edindik. Bu alanda öncü firma olmanın verdiği misyon ve sorumluluk bilinci ile her zaman üzerine katarak, geliştirerek hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Saygılarımızla

5E Tasarım Makine 

Satranç kralı
40 YILLIK TECRÜBE

1980 yılında Dolum Makinesi patenti ile başlayan bir hikaye,Şirketin kurucusu Nurhan Biçkioğlu tarafından tasarlanan ilk makine .Bugün dünyanın her yerindeyiz.

piyon
UZMAN KADRO

Yönetici,mühendis,tasarımcı ve teknikerleri ekonomik ve estetik çözümler sunan yenilikçi sistem modelleri üretmek konusunda oldukça donanımlıdır.

Amblem
KALİTE

5E Tasarım olarak mümkün olan en iyi ürünü sunmak değil, aynı zamanda sektörümüzü ileriye taşımak için en ileri teknoloji ve yeniliği kullanmaktır.

küre
GÖREVİMİZ

Kültürümüzde, müşteri ilişkilerinde, sunulan hizmet seviyesinde ve küresel hijyen standartlarında çıtayı yükseltmeyi hedefliyoruz.

    

K02-ERKAN-BICKIOGLU-MANAGER.jpg
Erkan Biçkioğlu
Manager

Kullanıcı ihtiyaçlarına ve müşteri beklentilerine göre sistemlerimizi sürekli olarak geliştirmeye önem veriyoruz ve sürekli olarak planlamamızı bu kriter şekillendiriyor.

E-mail:erkan@5etasarim.com.tr

bottom of page